Кошик
Широкий ассортимент меховых изделий по доступным ценамК покупкам

Про нас

Магазин AKSESUAR існує на ринку вже більше дванадцяти років, проте весь цей час ми працювали в офлайні, не зачіпаючи простори всесвітньої павутини під назвою інтернет. Але час іде вперед великими кроками ми рухаємося в ногу з часом, а тому виходимо на новий майданчик продажів - інтернет. І тепер ми "інтернет-магазин AKSESUAR". За допомогою даної площадки, ви можете замовляти наші аксесуари онлайн, не виходячи з дому, що значно заощадить ваш час, а так само зробить вибір відповідного товару більш зручним. За цей довгий період роботи, ми отримали величезний досвід роботи з оптовими та роздрібними клієнтами. Чим можемо тільки пишатися, не кожен сучасний магазин пройде таку перевірку часом. Тому варто звернути на це увагу і врахувати при виборі інтернет-магазину.

Ми займаємося реалізацією унікальних і найбільш затребуваних на сьогоднішній день, аксесуарів. У більшості випадків це оптові продажі, однак роздріб не виняток.

Всім відомо, наскільки зростає ціна на товар, проходячи посередницьку ланку, що включає в себе дрібних і великих оптовиків. Тому хотілося б загострити увагу на тому, що ми працюємо безпосередньо з виробниками товарів, що значно зменшує кінцеву ціну на товар і радує наших клієнтів. І при цьому не страждає якість і надійність. Не переплачуйте сотні відсотків в інших магазинах за нібито більш якісний товар, повірте, ви платите не за це, а просто переплачуєте накрутки, які збирають перекупники товару. І коли такий товар доходить до кінцевого споживача, він вже стоїть на 300-400% більше від початкової ціни.

Створений нами сайт, розрахований насамперед на те, що б нашому клієнту було зручно вибрати потрібний аксесуар і без труднощів оформити замовлення. А далі вже справа за нами, ми оперативно обробляємо і відправляємо вам замовлення на вказаний, у процесі оформлення замовлення, адресу. Доставка здійснюється такими способами як: Нова Пошта, Укр Пошта, Ін Тайм і delivery. Така різноманітність варіантів допомагає оперативно доставляти замовлені товари. Так само для вашої зручності нами преложено кілька варіантів оплати замовлення. Це: післяплата, безготівковий розрахунок, оплата на картку Банку (передоплата), оплата готівкою.

Ми знаходимося за адресою: м. Харків, Вулиця Червоні Ряди, 14 і ми працюємо сім днів на тиждень з 9:00 до 22:00.

   Ещё одним хорошим преимуществом нашего интернет-магазина AKSESUAR является наличие квалифицированных консультантов. Что в принципе, должно быть в каждой фирме, в каждом магазине. Однако это не всегда так и такой фактор является большой редкостью, а потому очень ценен. Если у вас возникает какой-то вопрос по предлагаемым нами аксессуарам или же у вас возникли трудности при оформление заказа онлайн, то вы всегда можете обратиться за помощью к нашим компетентным консультантам. которые с радостью помогут решить вашу проблему и подскажут как быть дальше.

   Для этого вы можете позвонить по телефону, указанному на главной странице нашего сайта. 

   Так же на нашем сайте, вы можете получить всю необходимую информацию о нас и о наших товарах, посетив соответствующие разделы. Которые представлены на главной странице, достаточно просто нажать на интересующий вас раздел и вы тут же перейдете на новую страницу, где сможете ознакомиться и получить ответ на интересующий вас вопрос. Простота и удобство сайта, рассчитано таким образом, что бы у вас не возникало проблем при выборе аксессуара, формировании и отправки заказа в наш магазин. Поєднання всіх перерахованих переваг робить нас одним із самих зручних і вигідних інтернет-магазинів, що пропонують аксесуари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner